Wybrany wątek opinii

Szukają frajerów za najniższą krajową, bo w Gdańsku i Olsztynie jest normalny rynek pracy i nikt nie chce robić u tych januszy byznesu
(2019.10.23)
W olszczynie? Zglupial.
(2019.10.23)
Powrót do komentarzy