UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Elbląg jest pierwszym miastem średniej wielkości, w którym Transcom w Polsce będzie miał swoje biuro" - człowiek sobie myśli, że są w każdym dużym mieście a teraz wchodzą do Elbląga, a tu 3 miasta w tym. .. Olsztyn xD czyli niewiele większa dziura. Tak czy inaczej to oczywiście dobra wiadomość.
laskipaa