UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Eg masz wielu "elblaskich dziadów" GDA BM-KI, MEROLE leasing made in Pruszcz Gdanski, zatrudniaja chetnie ale placa jak w Korei Płn. W mojej rodzinie i znajomi ponad 10 osob dojezdza do Gd, normalna pensja i stac ich na dojazd, kiedys u "dziada elblaskiego" jakies meble bez bhp itd. .. , koperty. .. nikt normalny tak juz nie pracuje. .. Aplikujcie do GD!!!

PRACA W GD

Anuluj