UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Eg masz wielu "elblaskich dziadów" GDA BM-KI, MEROLE leasing made in Pruszcz Gdanski, zatrudniaja chetnie ale placa jak w Korei Płn. W mojej rodzinie i znajomi ponad 10 osob dojezdza do Gd, normalna pensja i stac ich na dojazd, kiedys u "dziada elblaskiego" jakies meble bez bhp itd. .. , koperty. .. nikt normalny tak juz nie pracuje. .. Aplikujcie do GD!!!
PRACA W GD