UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Elbląg jest pierwszym miastem średniej wielkości, w którym Transcom w Polsce będzie miał swoje biuro" - człowiek sobie myśli, że są w każdym dużym mieście a teraz wchodzą do Elbląga, a tu 3 miasta w tym. .. Olsztyn xD czyli niewiele większa dziura. Tak czy inaczej to oczywiście dobra wiadomość.
laskipaa