Wybrany wątek opinii

@1125. - Lepiej byłoby żebyś ty odszedł, na dębicy jeszcze sporo miejsca
AVE Satan (2019.10.23)
to grożba zwolenniku slupnika? grozisz czlowirkowi bo naxywa rzeczy po imieniu?
Cirkawski (2019.10.23)
Nie wysyłaj ludzi na Debice bo los bywa złośliwy i ciebie tam wyślę żenada
Zgelblag (2019.10.23)
Powrót do komentarzy