Wybrany wątek opinii
@1125. - Lepiej byłoby żebyś ty odszedł, na dębicy jeszcze sporo miejsca
Do moderacji
Odpowiedz
10
32
to grożba zwolenniku slupnika? grozisz czlowirkowi bo naxywa rzeczy po imieniu?
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Nie wysyłaj ludzi na Debice bo los bywa złośliwy i ciebie tam wyślę żenada
Do moderacji
Odpowiedz
13
1