UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

takie prace w jesień-zima ( deszcz, mróz ) pomysł super ( urzędnicy powinni dostać jaką premię ) a co ze starą kostką, chętnie przyjmę ???

slawekel1

Anuluj