UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamietam ze Jarek ze stołka uroczyście otwieraj mosty i bulwar ktire „budowało „ prezydentów mówiąc ze to zasługa PiS ... może skoro dobrze włada łopata wpadłby z wolfem i spółka zrobić renowacje
Inc
Pamietam ze Jarek ze stołka uroczyście otwieraj mosty i bulwar ktire „budowało „ prezydentów mówiąc ze to zasługa PiS ... może skoro dobrze włada łopata wpadłby z wolfem i spółka zrobić renowacje
Inc