UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O ile pamięć mnie nie myli to urzędnicy sobie wydumali kostkę z czarnego dębu - w momencie obwieszczenia tego na Portel złapałem się za głowę, bo chyba ktoś nie wie ile czarny dąb kosztuje. Oczywiście dąb był, prawie czarny, jednak dzisiejsza konserwacja drewna niekoniecznie pozwala na takie same rezultaty jakie można było osiągnąć kiedyś bez spełniania pęczka norm. Efekty tej snobistycznej decyzji widzieliśmy przez ostatnie lata.

rath