UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupia dzido jakie 2 mld.Ciekawe gdzie żyjesz w kanałach ,czy w wybudowanym domu na kretowisku.Spadaj do swoich na Syberię motyle łapać i nie nazywaj się polską patriotką ruskich interesów broniąc.


Anuluj