Wybrany wątek opinii

Masz ty pojęcie, ehe. Wodolot to masz w głowie.
Whisky_dżin (2019.10.18)
Tak mam, bo kiedyś pływały z Elbląga wodoloty.
(2019.10.18)
Powrót do komentarzy