Wybrany wątek opinii
Wywalić 2 mld zł (to tak na początek, będzie więcej i to dużo) na mrzonki o potędze. A leków onkologicznych brakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
17
@xyl - głupi jestes zobacz ile kosztował tunel pod martwą Wisłą właśnie tacy udzie jak ty hamują rozwój Polski
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Co niektórzy powinni też dostawać za darmo leki na glupote
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Jak mogli wywalić 150 mln na elektrownię atomową nawet bez wyznacznia jej lokalizacji, miliony na koncert Madonny, ponad 15 milionów zł na teatry Jandy, milion rocznie na palety Trzaskowskiego, zakup wyczerpanych złóż miedzi, wydatek ponad 17 mln na reklamy rządowe i ogloszenia w 1 z gazet za PO. Niechby te środki wydali na leki, a teraz to coś zbudują przynajmniej i rozrusza to gospodarkę Elbląga i okolicy.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2