UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten Przekop to jest szansa dla Elbląga, Tolkmicka, Fromborka i Braniewa. A PO, Rosja, Krynica Morska, Ekolodzy chcą to wszystko zniszczyć. A mieszkańcom Gronowa Górnego, którym się nie podoba to, że tam coś jeździ. To może autobusy 16 i 22 powinny zostać zlikwidowane, a autobusy do Pasłęka powinny jeździć nową siódemką mijając bokiem Gronowo Górne
Dtjap