UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cała prawda o tych pseudo-eklogów wygląda całkiem inaczej oni nie mają nic wspólnego z ekologią ci ludzie nigdzie nie pracują jak się zaczyna jakaś budowa biorą namioty i w Polskę blokować inwestycję to najbogatsi ludzie nigdzie nie pracujacy inwestor gdy chce mieć spokój i zależy mu na czasie płaci kasę i to dużą kasę wtedy protest wygasa i ferajna jedzie dalej i tak w kółko to bardzo dochodowy interes tu nie chodzi o żaby motyle czy inne robactwo tu akurat chodzi tylko o jedno kasa. Zauważcie jedno na całej mierzei parkingi są po całym lesie pomiędzy drzewami niszczy sie ściółkę faune i fliorę naszych lasów i ekologom to nie przeszkadza bo tu kasy nie ściagną zobaczcie w Samej Krynicy wszystkie nieczystosci i smieci i odpady komunalne z osirodków wyrzucane są w przyzalewowe trzciny to jeden wielki śmietnik tu ekologów nie ma w całym sezonie nad Krynicą mozna zaobserwować smog z grilów i wędzarni to też nikomu nie przeszkadza bo tu kasy nie zarobi się do tego dochodzą tony oleju ze smażalni ryb które wylewane są do ścieków wszelkie odpady z obiadów śniadań i kolacji lądują w trzcinach które potem wabią dziki na łatwy pokarm roznosząc przy okazji wszelkie choroby do tego dochodzą wnętrzności patroszonych ryb latem pracowałem tam własnie tam kazano mi wszystko wyrzucać co niepotrzebne w trzciny nawet stare maszyny to jest ekologiczna Krynica która protestuje


Anuluj