UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop tak, ale przy okazji może przywrócić temat przyłączenia Elbląga do województwa pomorskiego. Teraz jak została otwarta s7 to Olsztyn jest nam jeszcze bardziej daleki.
Przekop tak, ale przy okazji może przywrócić temat przyłączenia Elbląga do województwa pomorskiego. Teraz jak została otwarta s7 to Olsztyn jest nam jeszcze bardziej daleki.