UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekop tak, ale przy okazji może przywrócić temat przyłączenia Elbląga do województwa pomorskiego. Teraz jak została otwarta s7 to Olsztyn jest nam jeszcze bardziej daleki.


Anuluj