Pijany rowerzysta wjechał w opla

46
15.10.2019
Pijany rowerzysta wjechał w opla
(fot. Michał Skroboszewski)
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj około godz. 15.20 na lokalnej drodze w okolicach Huty Żuławskiej. Pijany rowerzysta wjechał pod nadjeżdżającego opla. Wskutek zderzenia mężczyzna złamał nogę, został odwieziony do szpitala. Jak się okazało, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 53-letni mężczyzna poruszający się rowerem od Przybyłowa w kierunku Huty Żuławskiej, jechał od lewej do prawej strony drogi. Z Huty Żuławskiej nadjechał kierowca opla, który widząc mężczyznę na rowerze jadącego prosto na niego, by uniknąć zderzenia, odbił na lewą stronę jezdni. Kompletnie pijany rowerzysta również skręcił i wjechał prosto w opla.
   53-latek złamał nogę i doznał obrażeń głowy, pogotowie zabrało go do szpitala.

Po  przebadaniu  rowerzysty alkomatem  okazało się, że miał 3 promile alkoholu w organizmie.  Policjanci ukarali go dwoma mandatami po 500 zł, za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu i za doprowadzenie do wypadku.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Łoś z lasu?
jank (2019.10.15)
@jank - nie wyborca platfusów
(2019.10.15)
chcacemu pic nie dzieje sie krzywda, na trzezwo to mialby kilka zlaman, obrazenia wewnetrzne, uraz czaszki i traume
(2019.10.15)

info

9  
  3
3 promy a na dwóch kołach - cyrkowiec. Brawo on
(2019.10.15)

info

13  
  2
uwielbiam wprost głupie wpisy! Proszę o następne!!
(2019.10.15)

info

6  
  8
on wspiera pis
(2019.10.15)

info

12  
  11
dziwne jest tylko ze gościu potrąca pijanego rowerzystę, a rower już na pakę wkłada? a jak to się stało. Moim zdaniem miał szczęście ze gość był pijany. Bo rower na pace sugeruje inny rozwój wypadków. A widoczność pełna i piękna i jak jechał od lewej do prawej to kierowca nie stanął? jak to było?
kriskris (2019.10.15)
A po chodnikach w Elblągu ilu nagazowanych procentowo jeździ rowerami .
(2019.10.15)
@Gość ???
jank (2019.10.15)
To że rowerzysta był pijany to pierwsza kwestia ale czy na pewno jemu powinno przypisać się winę za te zdarzenie. .. .Wina za kolizje została mu przypisana tylko dlatego że kierowca opla był trzeźwy i tylko jego zeznania zostały wzięte pod uwagę.
Sasiad (2019.10.15)