UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a moim zdaniem to delikwent mówi co jemu ślina na język przyniesie, nie rozumiejąc wypowiadanych słów. co to jest ta demokracja ? władza ludu ? a "praworządność" - to ci dopiero zagadka. korzystaj waść z pętli żuławskiej na którą wyrzuciłeś 100 mln.