UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Oczekiwaliśmy, że tu siły rozłożą się trochę inaczej, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie rządziło samodzielnie" bo liczyli ze nie utworzą rządu i będą w stanie go obalić doprowadzając do drugich wyborów. To się nazywa demokracja wg KO ????
Bigt