UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wcisła to za lata awanturnictwa i nic nie robienia :) macie Polaków za idi. .. w więc wasze miejsce jest na śmietniku politycznego niebytu.
Wcisła to za lata awanturnictwa i nic nie robienia :) macie Polaków za idi. .. w więc wasze miejsce jest na śmietniku politycznego niebytu.