UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Oczekiwaliśmy, że tu siły rozłożą się trochę inaczej, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie rządziło samodzielnie" bo liczyli ze nie utworzą rządu i będą w stanie go obalić doprowadzając do drugich wyborów. To się nazywa demokracja wg KO ????

Bigt