UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Glosowalan na pana i mam nadzieje ze bedziecie walczyc o przedsiebiorcow aby im ulzyc my zyjemy teraz co nas obchodzi co bedzie za 20 lat.niepelnosprawni powinni zniknac z ochroniarskich firm. Zdrowi siedza w domach bo kazdy inwalide chce skoro kase na tym maja sieciowki.panie senatorze broncie naszych rodzin.

Margo12