64
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wespół z klaunami Nowoczesnej macie mniej głosów niż w 2015. Może wreszcie zrealizujcie swoje obietnice i wyjedzcie z "ten kraj"
(2019.10.13)

info

29  
  0
raczej nie
(2019.10.14)
Miny Grażynki i Jureczka bezcenne. Mam nadzieję, że Gelertowej i Wciśle urwą się warszawskie apanaże. Przez takich jak na zdjęciach nigdy nie zagłosuję na PO. Moim zdaniem, to były ostatnie wybory dla PO, czas na nowych ludzi i nową jakość, bo dziś to lamus i starzyzna, która ludziom kojarzy się z dbaniem o własne apanaże.
(2019.10.14)

info

37  
  2
Wcisla Ty lepiej koleżankę gelert przypilnuj bo szpital pada przez folwark inside style. Kultury brakuje personelowi. Pacjenci Sie skarżą
Pacjent onkologia (2019.10.14)

info

31  
  1
Ale Kto Was jeszcze słucha ??
pampi-ZAWADA (2019.10.14)

info

25  
  0
Wy nie wiecie co to znaczy demokracja. Polacy mają was dosyć więc otrzymaliście KOpa!
(2019.10.14)

info

26  
  0
Wstyd mi za Was a S.M Zakrzewo tyle dla Was zrobił
Zawada (2019.10.14)

info

11  
  1
A gdzie Lukaszek? Dziecko szczęścia?
(2019.10.14)

info

18  
  0
No i jak zwykle głosujących najwięcej 60+, co to po mszy od razu na wybory lecieli. I nie dziwota, że PiSowcy górą - wiedzą, że opłaca się z klechami trzymać. Miliony złotych zapłacili z pieniędzy podatników, to mają swoich wyborców. Och ciemny naród, ciemny. .. Zabrakło głosów młodszego pokolenia. A przecież to właśnie dla nich tworzy się Polskę. Czyżby im było obojętne pod czyim zarządem będą żyć?
NieGłosujęNaPis (2019.10.14)
Reasumując wygrała normalność wygrał dumny Naród Polski! POszli WON
(2019.10.14)

info

22  
  2