A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PIS tylko PIS tylkoPIS.
@RobertKoliński - tow. Kotliński, wasze ubolewanie nad tym że to PiS (a nie inni) doprowadził do realizacji tej inwestycji jest (uważam) udawane, wszystkie liczące się w Polsce ugrupowania polityczne (poza PiS-em) nie miały czegoś takiego w planach (i wy to doskonale wiecie). Przypomnę że prace nad tym projektem były realizowane za tzw pierwszego PiS-u lecz po wcześniej rozpisanych wyborach i zwycięstwie platformy pomysł ten wylądował w śmietniku, a i wcześniej SLD też nic nie robił w tej sprawie. Krótko mówiąc mieli i mają, Polskę w serdecznym poważaniu, że wspomnę słowa "państwo teoretyczne" wiadomo przez kogo wypowiedziane. Zresztą gdyby myśleli o rozwoju Polski to nic nie stało na przeszkodzie aby wybudować ten przekop.
@rolio - Neo pis w natarciu - kopać to wam, ale Wasze zady za to że swoimi głosami wyborczymi na małego zakompleksionego gnoma i jego kolesi doprowadzacie do zapaści finansowej przez rozdawnictwo nie swojej kasy. No ale co tu się spodziewać innego. Nie chciało się nosić teczki to się teraz biega po zasiłeczki
Nikogo te dyrdymały nie obchodzą, które opowiadasz w końcu będzie przekop i ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)
Ale teraz jest Rosja i blokuje Zalew.
jo - my lud Pasłęka i okolic czekamy na te transatlantyki i inne - joł joł
ale wam PiS razem z klerem i tym rozdawnictwem sprał berety - to się nazywa wyborcza prostytucja
wara jak już pisowski analfabeto
Ciebie też nie było
@RobertKoliński - No i masz pan moj glos Panie Robercie za rozsadek i za bycie ponad podzialami. Nie tak jak PO im gorzej tym lepiej!