UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@rolio - Neo pis w natarciu - kopać to wam, ale Wasze zady za to że swoimi głosami wyborczymi na małego zakompleksionego gnoma i jego kolesi doprowadzacie do zapaści finansowej przez rozdawnictwo nie swojej kasy. No ale co tu się spodziewać innego. Nie chciało się nosić teczki to się teraz biega po zasiłeczki

pedros45