UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - No i masz pan moj glos Panie Robercie za rozsadek i za bycie ponad podzialami. Nie tak jak PO im gorzej tym lepiej!
gosc
@RobertKoliński - No i masz pan moj glos Panie Robercie za rozsadek i za bycie ponad podzialami. Nie tak jak PO im gorzej tym lepiej!
gosc