UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - No i masz pan moj glos Panie Robercie za rozsadek i za bycie ponad podzialami. Nie tak jak PO im gorzej tym lepiej!

gosc

Anuluj