UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikogo te dyrdymały nie obchodzą, które opowiadasz w końcu będzie przekop i ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)
Nikogo te dyrdymały nie obchodzą, które opowiadasz w końcu będzie przekop i ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)