Wybrany wątek opinii
Na Wp.pl trolle z rosji już płaczą, że ten przekop to bez sensu, niemcy podobnie. Im bardziej sąsiedzi Polski płaczą tym bardziej musi być to ważny projekt. A co do Krynicy to już się swoje nachapali cenami z kosmosu....
Do moderacji
Odpowiedz
101
17
Dokładnie ten profesor najpierw pisał, że takich statków nie ma, co tu wpłyną, jak ludzie pokazali, że są, to teraz pisze, że są nieliczne. Trójmiasto jest przeciwne przekopowi, bo u nich w marinach za postój 9 metrowego jachtu przez dobę trzeba zapłacić od 40 do ponad 60 zł, a w Elblągu to 15 zł, część z tych marin należy do samorządu trójmiejskiego i albo będą musieli po przekopie obniżyć opłaty, albo część jachtów tutaj przypłynie na zimowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
36
10
Dokładnie tak - to m. in. dlatego trójmiejska PO była i jest temu projektowi przeciwna, to dlatego też publikowali kilka miesięcy temu te różne bzdury w memach o żegludze przez "dostosowaną" Szkarpawę etc. Przekop Mierzei jest ogromną i w chwili obecnej chyba jedyną tego rodzaju szansą na rozwój nie tylko Elbląga, ale i całego regionu nadzalewowego, stąd nie mogą przeboleć tego sukcesu PiSowskich reakcjonistów;) No ale to tylko świadczy o ich tzw. patriotyzmie - zarówno tym lokalnym, jak i tym z kategorii imponderabiliów - oraz o wiedzy nt. gospodarki regionu i kraju;)
Do moderacji
Odpowiedz
32
10
W Elblągu brakuje infrastruktury dla jachtów typu prysznice ubikacje.
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@RobertKoliński - No i masz pan moj glos Panie Robercie za rozsadek i za bycie ponad podzialami. Nie tak jak PO im gorzej tym lepiej!
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@gosc - Pięknie dziękuję:) Ja akurat widzę jeszcze kilka pozytywnych rzeczy, które zrobił PiS - 500+ (choć wprowadzane mocno nieudolnie, ale jednak) na przykład - tyle że oprócz tych pozytywnych zmian narobili do tego tyle różnych rzeczy niemądrych, że czas ich również wymienić na rozsądną, świecką i światopoglądowo bez porównania bardziej ogarniętą Lewicę:) Bo że nie na dzikich kapitalistów z PO, to każdemu mającemu serce i rozum we właściwym miejscu od lat już wiadomo;)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1