Wybrany wątek opinii

Teraz poczekamy kiedy wyjdą pierwsze przekręty tam, ile łap PiSowskich tam jest umoczonych, ilu się wzbogaci na dojnej zmianie.. już niedługo się przekonamy...
ulala (2019.10.05)
Nikogo te dyrdymały nie obchodzą, które opowiadasz w końcu będzie przekop i ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)
(2019.10.05)
jo - my lud Pasłęka i okolic czekamy na te transatlantyki i inne - joł joł
pedros45 (2019.10.05)
ale wam PiS razem z klerem i tym rozdawnictwem sprał berety - to się nazywa wyborcza prostytucja
janos31 (2019.10.05)
Powrót do komentarzy