Wybrany wątek opinii
Teraz poczekamy kiedy wyjdą pierwsze przekręty tam, ile łap PiSowskich tam jest umoczonych, ilu się wzbogaci na dojnej zmianie.. już niedługo się przekonamy...
Do moderacji
Odpowiedz
5
12
Nikogo te dyrdymały nie obchodzą, które opowiadasz w końcu będzie przekop i ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
jo - my lud Pasłęka i okolic czekamy na te transatlantyki i inne - joł joł
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
ale wam PiS razem z klerem i tym rozdawnictwem sprał berety - to się nazywa wyborcza prostytucja
Do moderacji
Odpowiedz
2
8