UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rolio - Neo pis w natarciu - kopać to wam, ale Wasze zady za to że swoimi głosami wyborczymi na małego zakompleksionego gnoma i jego kolesi doprowadzacie do zapaści finansowej przez rozdawnictwo nie swojej kasy. No ale co tu się spodziewać innego. Nie chciało się nosić teczki to się teraz biega po zasiłeczki
pedros45