UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rolio - Neo pis w natarciu - kopać to wam, ale Wasze zady za to że swoimi głosami wyborczymi na małego zakompleksionego gnoma i jego kolesi doprowadzacie do zapaści finansowej przez rozdawnictwo nie swojej kasy. No ale co tu się spodziewać innego. Nie chciało się nosić teczki to się teraz biega po zasiłeczki

pedros45

Anuluj