107
04.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co to za kasa 10 - jachtow 10.000 zl , 50- jachtow - 50.000 .Moze wystarczy na odgarnianie sniegu prze cala zime.Kasa kolego poplynie latem i to wielka kasa, - przypomne Wam niedowiarki i to juz niedlugo
Wskowronkach (2019.10.04)
Dokładnie teraz można się śmiać z tych, co mówili, że przekop nie powstanie. :)
(2019.10.04)
Brawo Krynica Morska walczyć z tą beznadziejną inwestycją. Jej efekt bedzie taki sam jak stadionów w Portugalii po Euro czy obiektów sportowych po Igrzyskach Olimpijskich w Atenach i Soczi. Ten przekop to największa głupota w historii Polski, aż nie chce się wierzyć, że ktoś to wymyślił.
Duraczki (2019.10.04)
Dla Elbląga wystarczy. Przed wojną też takie właśnie statki tu pływały o zanurzeniu do 4 m i ładowności do 4 tys. ton. Poza tym śluza ma mieć 6,5 m głębokości, to jak ruch się zwiększy można pogłębić tor wodny do 6,5 metra.
(2019.10.04)
5 m głębokości? Tyle mają statki rzeczno-morskie żeglugi bliskiego zasięgu. To chyba ten port będzie obsługiwał ruskie barki. (kontenerowce mają ponad 10 m zanurzenia). Stary statek Sołdek przycumowany w Gdańsku ma 5,41 m. To jakie statki mają tu wpływać i od tego trzeba zacząć. Może szczerbaty będzie tu na rowerze wodnym wpływać?
ciemnyludsięcieszy (2019.10.04)
przekop powstanie tylko po co? Dla ruskich barek?
(2019.10.04)
To w koncu czyja to zasluga i czyj sukces? Prezydent się chwali, Pis tez a PO???
(2019.10.04)

info

10  
  1
Ruskie barki pływają Zalewem, a przekop będzie np dla barek szwedzkich, estońskich, litewskich i polskich z zatoki gdańskiej.
(2019.10.04)
Tak będę się przejmował 2 mld zł na przekop, jak dziesiątki miliardów zł dofinansowują polskie górnictwo, bo się górników boją. A w między czasie od ruskich węgiel ciągną pociągami. 32 dwa wagony nasypane po brzegi dwie lokomotywy CARGO ciągnęły z Braniewa przez Młynary. Ciekawe ile takich jeździ tygodniowo.
(2019.10.04)

info

7  
  7
No i takie właśnie wystarczą, ruskie barki to są już teraz obsługiwane, a przekop jest po to, żeby oprócz ruskich były jeszcze obsługiwane barki estońskie, szwedzkie, fińskie, litewskie i polskie, których Rosja nie wpuszcza na Zalew i po to, żeby droga na Zatokę się skróciła o 100 km czyli o ok 10 godzin każda godzina pracy dla średniej wielkości barki czyli takiej o 800-1200 ton ładowności to ok 1200 zł czyli na każdym kursie na morze przez przekop taka barka zaoszczędzi 12 000. Stary Sołdek ma 5,4, a jeszcze starsza ORP Błyskawica ma 3,3 m zanurzenia, statki białej floty, wodoloty i katamarany morskie takie jak zamówił w Trójmieście sobie Rafael Nadal spokojnie wplyną na Zalew.
(2019.10.04)