UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak będę się przejmował 2 mld zł na przekop, jak dziesiątki miliardów zł dofinansowują polskie górnictwo, bo się górników boją. A w między czasie od ruskich węgiel ciągną pociągami. 32 dwa wagony nasypane po brzegi dwie lokomotywy CARGO ciągnęły z Braniewa przez Młynary. Ciekawe ile takich jeździ tygodniowo.