Wybrany wątek opinii

pękam ze śmiechu
PolakKatolik (2019.10.04)
Dokładnie teraz można się śmiać z tych, co mówili, że przekop nie powstanie. :)
(2019.10.04)
przekop powstanie tylko po co? Dla ruskich barek?
(2019.10.04)
@PolakKatolik - takie jednostki będą mogły wpływać do portu elbląskiego jak ORP Ślązak
(2019.10.04)
Powrót do komentarzy