107
04.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaki rozwój warmi i mazur gdzie te bagna są daleko. Rozwój gmin nad zalewem i Elbląga czyli Żuław i Powiśla. Czy to takie trudne nieuki.
(2019.10.04)

info

16  
  0
jako tlumacz języka rosyjskiego wyjasnię, ze Oni mowią " Zalew Zbrodniarza " , Kalinin to zbrodniarz ktory mordowal tysiące jeńców wojennych w tym Polaków wziętych do niewoli w 1939 roku, i tłumacząc na polski Rosjanie mieszkają w Zbrodniomieście i na Zalew mowią Zalew Zbrodniarza
Tlumacz przysięgł (2019.10.04)
Nie jestem pisiorem ale pomysł oceniam na dobry. Żeglarze z skandynawi długo na to czekali
Europa (2019.10.04)

info

18  
  4
Jak na razie to pogarsza się stan ekoterrorystów i przeciwników przekopu, bo jednak budowa rusza. :D
(2019.10.04)
Co niektórzy są sponsorowani przez Rosję. Mowa o przeciwnikach tego przekopu. Każdy normalny obywatel Polski wie że ten przekop przyniesie wiele korzyści nie tylko dla Polski ale i miast leżących nad Zalewem Wiślanym w tym i właśnie Elbląga. To właśnie to że Polsce może to przynosić korzyści, Rosji to nie pasuje oraz tym którzy zdanie Rosji popierają.
(2019.10.04)

info

17  
  2
Dobry początek weekendu
Z i e l a r z (2019.10.04)

info

12  
  2
Brawo ,tez jestem za przekopem ,nawet jesli bylaby , to nieoplacalna inwestycja.Wiele rzeczy robi sie nieoplacalnych, ale robi sie to dla wygody, bezpieczenstwa ,.. i w tym przypadku nie ma co dyskutowac.Kopac! Kopac,jeszcze raz kopac.Martwie sie jednak, bo Wilk juz pikazal co potrafi.Mielismy projekt ktory kosztowal pare milionow,wszystko bylo zatwierdzone,byly pieniadze z Unii i juz nic wydawolo sie nie zatrzyma budowy tego pieknego bardzo kameralnego stadionu, a jednak Wilk odwolal wszystko i pieniadze poszly do Olsztyna. Boje sie ,ze przy jego ogromnych zdolnosciach destrukcyjnych , historia moze sie powtorzyc ,na szczescie w Pis-e nie wszyscy graja w tej samej lidze, Wilk nalezy do tych, ktorzy slizgaja sie na sukcesach swojej partii.Czasami wystarczy tylko byc po dobrej strony mocy. Pnie Kaczynski wielki szacun dla pana, to co Pan robi dla Polski i rodakow zapisywane jest wielkimi zgloskami w historii,a ze psy szczekaja -- karawana idzie jednak dalej, i jeszcze jedno , zmienilby Pan uprzejmie prosze tych niemych poslow z Elblaga na kogos mlodszego i bardziej kreatywnego. z gory dziekuje
Przekopac (2019.10.04)
pękam ze śmiechu
PolakKatolik (2019.10.04)
5 m głębokości to tyle co ruskie barki z Donbasu
jabezżadnegotrybu (2019.10.04)

info

4  
  11
5 m głębokości? to jakiej jaja. .. .
inżynier (2019.10.04)