UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak będę się przejmował 2 mld zł na przekop, jak dziesiątki miliardów zł dofinansowują polskie górnictwo, bo się górników boją. A w między czasie od ruskich węgiel ciągną pociągami. 32 dwa wagony nasypane po brzegi dwie lokomotywy CARGO ciągnęły z Braniewa przez Młynary. Ciekawe ile takich jeździ tygodniowo.