Wybrany wątek opinii
5 m głębokości? to jakiej jaja. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
15
Dla Elbląga wystarczy. Przed wojną też takie właśnie statki tu pływały o zanurzeniu do 4 m i ładowności do 4 tys. ton. Poza tym śluza ma mieć 6,5 m głębokości, to jak ruch się zwiększy można pogłębić tor wodny do 6,5 metra.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3