Wybrany wątek opinii

5 m głębokości? to jakiej jaja. .. .
inżynier (2019.10.04)
Dla Elbląga wystarczy. Przed wojną też takie właśnie statki tu pływały o zanurzeniu do 4 m i ładowności do 4 tys. ton. Poza tym śluza ma mieć 6,5 m głębokości, to jak ruch się zwiększy można pogłębić tor wodny do 6,5 metra.
(2019.10.04)
Powrót do komentarzy