UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla Elbląga wystarczy. Przed wojną też takie właśnie statki tu pływały o zanurzeniu do 4 m i ładowności do 4 tys. ton. Poza tym śluza ma mieć 6,5 m głębokości, to jak ruch się zwiększy można pogłębić tor wodny do 6,5 metra.