Wybrany wątek opinii

przekop powstanie tylko po co? Dla ruskich barek?
(2019.10.04)
Ruskie barki pływają Zalewem, a przekop będzie np dla barek szwedzkich, estońskich, litewskich i polskich z zatoki gdańskiej.
(2019.10.04)
Powrót do komentarzy