A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
100 osób to było przyjezdnych pozbieranych po drodze z przydrożnych barów za kilka browarów a 50 osób to miejscowi starzy komuchy z dziećmi i wnukami nieświadomymi w czym biorą udział i ile komunizm wyrządził krzywd w ich kraju byłem tam obserwowałem pół godziny przed przyjazdem burdelbusa z naczelnym gejem była podniecona garstka ludzi chcieli zobaczyć chłopa na własne oczy
Biedroń ! Skaziłeś powietrze w moim mieści swym ch. .. m oddechem. Szkoda że większośc nie wiedziała że ten odmieniec będzie w Elblagu. Zapewne było to zamierzone i zrobione tak znienacka. Chętnie bym wygwizdał tego lewaka !
powtarzajac laika lisa komunisci i zlodzieje.
Efektow zero, skutecznosci zero, nie zaistniales pan w mediach. Nie dziw sie pan, ze pozniej nie glosuja.
Ja wiem czego chce, bo czerwoni to glowni hamulcowi tego miasta. Miaem nadzieje na intligentniejszego adwersarza, a trafilem na chlopka rozptropka.
Lewica ma bardzo duży apetyt i bardzo ambitny program, bo są tam przecież i zwolennicy Armii Czerwonej, ZSRR, Putina i wszelkiej maści zboczeńców. Jak się nie da z Polski zrobić od razu ponownie elementu Wspólnoty Niepodległych Państw i jeździć po instrukcje co i jak do Moskwy, za czym cała lewica tęskni, a tęsknota owa wywołuje u nich wręcz niewypowiedziane męki, to niech chociaż jakieś związki partnerskie, możliwość adopcji dzieci przez zboczeńców, legalizacja pedofilii się uda. A jak i to nie będzie możliwe w tym strasznym, faszystowskim ciemnogrodzie, to się podniesie podatki. Bo nic tak dobrze nie wychodzi lewicy, jak podnoszenie podatków przy jednoczesnym obniżeniu stopy życiowej Kowalskich. Ale przecież nie o to chodzi, żeby stopa Kowalskim rosła, tylko im.
Sztandar SLD PZPR wyprowadzić! !! Paszol woń.
jeszcze nie zostali rozliczeni za 3 KADENCJE mysle ze
To co Lewica zrobi jak np firma upadnie i ludzie trafią na bezrobocie? Przymusowo reaktywuje firmę i zateudni tam tych ludzi i wprowadzi nakaz kupowania w tym sklepie czy jak Panie Robercie?
@Zen - Ta firma przecież nie upadła, ta firma okradła pracowników i w dalszym ciągu zarabia miliony na m. in. ich nieszczęściu. Zrobimy to, co robi cały cywilizowany świat w takich sytuacjach - nałożymy na takiego wyzyskiwacza taką karę (PIP), że mu się odechce okradać ludzi następnym, nomen-omen, razem.