Wybrany wątek opinii
To ty czego chcesz???Widzisz po frekwencji że Elbląg nie jest czerwony,czego usilnie od lat sam sobie wmawiasz.30 lat wolnej Polski a Ty nadal mieszkasz w komunizmie PiSowskim.
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
Ja wiem czego chce, bo czerwoni to glowni hamulcowi tego miasta. Miaem nadzieje na intligentniejszego adwersarza, a trafilem na chlopka rozptropka.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2