UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Lewica ma bardzo duży apetyt i bardzo ambitny program, bo są tam przecież i zwolennicy Armii Czerwonej, ZSRR, Putina i wszelkiej maści zboczeńców. Jak się nie da z Polski zrobić od razu ponownie elementu Wspólnoty Niepodległych Państw i jeździć po instrukcje co i jak do Moskwy, za czym cała lewica tęskni, a tęsknota owa wywołuje u nich wręcz niewypowiedziane męki, to niech chociaż jakieś związki partnerskie, możliwość adopcji dzieci przez zboczeńców, legalizacja pedofilii się uda. A jak i to nie będzie możliwe w tym strasznym, faszystowskim ciemnogrodzie, to się podniesie podatki. Bo nic tak dobrze nie wychodzi lewicy, jak podnoszenie podatków przy jednoczesnym obniżeniu stopy życiowej Kowalskich. Ale przecież nie o to chodzi, żeby stopa Kowalskim rosła, tylko im.
tedd