182
28.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Weźcie odpowiedzialność za kraj, w którym żyjecie i bądźcie tak odważni na wyborach 13.10
anonimowy (2019.09.28)

info

9  
  0
Po co i o co ci chodzi
unty (2019.09.28)
@eeee - Bo banuje sie tych co mówią prawdę a prawda jest obrzydliwa !!! a 007 napisał 120% prawdy. zboczeńcy, cwaniaki, koryciarze, totalniacy ! prawda w oczy kole taka to demokracja hahahahahaha gównokracja !
50.000+ (2019.09.28)
socjalista w kapitalistycznym pańskim garniturze uuuuu jak pisał towarzysz Marks - burżua socjalistyczny polecam poczytać ! hahaha nie ma jak korytoooo ojjj danna dana jesteśmy z wami za waszę pieniądzę pożyję i popiję lalalalala
lalala (2019.09.28)
Trzeba było być
saba (2019.09.28)
Czekam na rozwinięcie tematu, dalej....
saba (2019.09.28)
Dotyczy gościa....
saba (2019.09.28)
Ty naprawdę wierzysz że dostaniesz się do koryta? Przecież Twoi poprzednicy wymordowali tysiące Polaków tysiące okradli z godności i honoru nie wspomnę o ich majątkach pół wieku mieliście władzę w Polsce i co z tą Polską zrobiliście przecież wy się niczym nie różnice od poprzedników powiem więcej wy się od nich i ich zbrodni w ogóle nie odcinacie chcecie powielać ich politykę ideologię powiedz mi szczerze jaki jest Twój największy sukces życiowy nie mam na myśli branie zasiłków
(2019.09.28)
Lewica i tak wejdzie do sejmu , pis w Elblagu nic nie znaczy a PO znowu te same du...... Ktore usiadą i nic dla miasta nie zrobią
(2019.09.28)

info

4  
  4
Nie lewica a lewactwo.Hitler też był socjalistą. Eugenika, eutanazja, aborcja, produkty usteojów totalitarnych jakże bliskie dzisiejszemu lewactwu.
Roo (2019.09.28)

info

17  
  6