A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Weźcie odpowiedzialność za kraj, w którym żyjecie i bądźcie tak odważni na wyborach 13.10
Po co i o co ci chodzi
@eeee - Bo banuje sie tych co mówią prawdę a prawda jest obrzydliwa !!! a 007 napisał 120% prawdy. zboczeńcy, cwaniaki, koryciarze, totalniacy ! prawda w oczy kole taka to demokracja hahahahahaha gównokracja !
socjalista w kapitalistycznym pańskim garniturze uuuuu jak pisał towarzysz Marks - burżua socjalistyczny polecam poczytać ! hahaha nie ma jak korytoooo ojjj danna dana jesteśmy z wami za waszę pieniądzę pożyję i popiję lalalalala
Trzeba było być
Czekam na rozwinięcie tematu, dalej....
Dotyczy gościa....
Ty naprawdę wierzysz że dostaniesz się do koryta? Przecież Twoi poprzednicy wymordowali tysiące Polaków tysiące okradli z godności i honoru nie wspomnę o ich majątkach pół wieku mieliście władzę w Polsce i co z tą Polską zrobiliście przecież wy się niczym nie różnice od poprzedników powiem więcej wy się od nich i ich zbrodni w ogóle nie odcinacie chcecie powielać ich politykę ideologię powiedz mi szczerze jaki jest Twój największy sukces życiowy nie mam na myśli branie zasiłków
Lewica i tak wejdzie do sejmu , pis w Elblagu nic nie znaczy a PO znowu te same du...... Ktore usiadą i nic dla miasta nie zrobią
Nie lewica a lewactwo.Hitler też był socjalistą. Eugenika, eutanazja, aborcja, produkty usteojów totalitarnych jakże bliskie dzisiejszemu lewactwu.