Wybrany wątek opinii
Ja akurat tam byłem i ze związkowcami oraz pracownikami rozmawiałem - jak anonim myśli, skąd się później wziął artykuł m. in. na ogólnopolskim Strajk. eu i ten właśnie temat na spotkaniu wyborczym dziś w Elblągu?
Do moderacji
Odpowiedz
7
36
Efektow zero, skutecznosci zero, nie zaistniales pan w mediach. Nie dziw sie pan, ze pozniej nie glosuja.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
To co Lewica zrobi jak np firma upadnie i ludzie trafią na bezrobocie? Przymusowo reaktywuje firmę i zateudni tam tych ludzi i wprowadzi nakaz kupowania w tym sklepie czy jak Panie Robercie?
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@Zen - Ta firma przecież nie upadła, ta firma okradła pracowników i w dalszym ciągu zarabia miliony na m. in. ich nieszczęściu. Zrobimy to, co robi cały cywilizowany świat w takich sytuacjach - nałożymy na takiego wyzyskiwacza taką karę (PIP), że mu się odechce okradać ludzi następnym, nomen-omen, razem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
15
Marzenia ,,ściętej głowy" , Jak to pan powiedział ,był PRL i wszystkim żyło się bardzo dobrze ? tylko nie powiedziałeś ilu ludziom ,,zwichnęliście" kariery zawodowe i jak ich niszczyliście , ilu przez was gniło w więzieniach ilu zostało rozstrzelanych .Ja pamiętam PRL i takiego miodzio nie było , był za to za przeproszeniem panoszący się promoskiewski czerwony syf i takim pozostaniecie . Tym chamom co ,,pracowali" w urzędach wojewódzkich PZPR powinno się odebrać emerytury. Za PRL czerwone chamstwo żarło , chlało , i nic nie robiło na koszt podatnika , PO na taśmach ,,Prawdy" robiła to samo .
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Jak zwykle byłem... Tylko brak efektu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2