UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zen - Ta firma przecież nie upadła, ta firma okradła pracowników i w dalszym ciągu zarabia miliony na m. in. ich nieszczęściu. Zrobimy to, co robi cały cywilizowany świat w takich sytuacjach - nałożymy na takiego wyzyskiwacza taką karę (PIP), że mu się odechce okradać ludzi następnym, nomen-omen, razem.
RobertKoliński