Wybrany wątek opinii

Na spotkaniu było ok. 150-200 osób, lekko licząc - to całkiem spora grupa mieszkańców Elbląga, jak na wydarzenie społeczno-polityczne:)
RobertKoliński (2019.09.28)
100 osób to było przyjezdnych pozbieranych po drodze z przydrożnych barów za kilka browarów a 50 osób to miejscowi starzy komuchy z dziećmi i wnukami nieświadomymi w czym biorą udział i ile komunizm wyrządził krzywd w ich kraju byłem tam obserwowałem pół godziny przed przyjazdem burdelbusa z naczelnym gejem była podniecona garstka ludzi chcieli zobaczyć chłopa na własne oczy
(2019.09.28)
Powrót do komentarzy