A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Była garstka czerwonych frustratów i ich potomków
To ilu "narodowców" załatwiliście,żeby wam pomogli w marszu?
Na spotkaniu było ok. 150-200 osób, lekko licząc - to całkiem spora grupa mieszkańców Elbląga, jak na wydarzenie społeczno-polityczne:)
Lewizna, Lewizna
50
Jak ufać lewicy? Czy to nie socjaldemokraci w Szwecji prowadzili politykę czystek rasowych i zdaje się, że jeszcze do roku 1975 przymusowo wysterylizowali kilkadziesiąt tysięcy ludzi "nieczystej rasy"? Czym więc lewica różni się od nazizmu? Z przerażeniem czytałem o tych wymysłach lewicowego reżimu, który rządzi w Szwecji do dziś, Boję się, że Polskę spotka to samo.
"Dlaczego Lewica? Bo daje nam wolność", świetnie, ale wolność też od węgla jak rozumiem do 2030 r. Fajnie się gada ogólnikowo, ale konkretnych propozycji jak zastąpić węgiel brak. Tak samo jak rzucanie haseł jest fajne, ale rozwiązań brak. Społeczeństwo zrozumie co to brak węgla jak z ogrzewaniem będzie problem. I wtedy wyjdzie, że ten węgiel wcale nie taki zły, bo w sumie to ciepłe kaloryferki są fajne.
Szanowny autorze, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię ?
To ty czego chcesz???Widzisz po frekwencji że Elbląg nie jest czerwony,czego usilnie od lat sam sobie wmawiasz.30 lat wolnej Polski a Ty nadal mieszkasz w komunizmie PiSowskim.
Nowoczesny Postępowy Demokratyczny Socjalizm to jest demoralizacja, zdziczenie, zboczenie, wykolejenie i wysyłanie następnych pokoleń na rzeź umysłową ! Mówią wam o dobrobycie, wolności i szczęściu a w planach mają państwo totalitarne, państwo ateistyczne, państwo konglomeratu socjalistycznego, chcą żyć za wasze pieniądze chcą iść na spółkę z o. o. z kolesiami 89 i tylko to w tym chodzi, kłamać jeszcze trzeba umieć, Lewica długo bez terroru długo nie może wytrzymać, dlatego knują przeciwko wam przeciwko waszym rodzinom przeciwko Państwu Polskiemu ! głosuj na anty socjalistyczny front !