UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na spotkaniu było ok. 150-200 osób, lekko licząc - to całkiem spora grupa mieszkańców Elbląga, jak na wydarzenie społeczno-polityczne:)
RobertKoliński
Na spotkaniu było ok. 150-200 osób, lekko licząc - to całkiem spora grupa mieszkańców Elbląga, jak na wydarzenie społeczno-polityczne:)
RobertKoliński