UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na spotkaniu było ok. 150-200 osób, lekko licząc - to całkiem spora grupa mieszkańców Elbląga, jak na wydarzenie społeczno-polityczne:)

RobertKoliński

Anuluj