Wybrany wątek opinii

Szanowny autorze, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię ?
Miś Wciąż Żywy (2019.09.28)
Czekam na rozwinięcie tematu, dalej....
saba (2019.09.28)
Lewica z biedroniem nie ośmieszajcie się nam takich jak wy w Elblągu nie potrzeba wasze odwiedziny to czysta żenada
Zgelblag (2019.09.29)
Powrót do komentarzy