UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ty czego chcesz???Widzisz po frekwencji że Elbląg nie jest czerwony,czego usilnie od lat sam sobie wmawiasz.30 lat wolnej Polski a Ty nadal mieszkasz w komunizmie PiSowskim.


Anuluj