A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe czy mają zamiar przynajmniej spróbować zrobić to o czym mówią....
Lewica daje wolność? Powiedzcie to zesłańcom z Syberii i milionom wymordowanych ludzi, którzy ośmielili się mieć swoje zdanie na jakiś temat.
Bardzo ładna fotka przedstawiciela ruchu Wolne Konopie z gustownym krzaczkiem, chciałem zauważyć - gratulacje dla autorki:)
@007 - to już wole spółkę PiS i Konfederację !!!! a reszta won do kryminału !
ło biedrońka przyjechała chłopaki zakłafać stalowe gacie
czekam na lewice----witaj lewico zuza
Złoto!
@autur pierwszego postu- czy Ty przypadkiem nie jesteś przykładem takiej zgnilizny? Jeśli nie jesteś fanem p. K. to nie obrażaj pozostałych kandydatów. Może społeczeństwo ma dosyć konfliktów na linii PO-PiS? Kazda wiadomśc w obojętnie jakiej telewizji czy radiu, zaczyna się od słów: nasi poprzednicy przez osiem lat. .. itd. lub obecna władza nie potrafi. .. itd. Młodzi ludzie o prawicowych poglądach mają dosyć prawicowej władzy, która ma usta pełne frazesów, żeruje na niewiedzy społeczeństwa, mami obietnicami, zadłuża państwo w obcych bankach. Nie odpowiada mi program etyczny lewicy, ale uważam, że każdy człowiek powinien w życiu kierować się zasadami, które nakazuje mu sumienie. Dlaczego staję w obronie lewicy? Pozostałe partie nie dają mi innego wyboru. Na PO się zawiodłam i nie widzę chęci na zmianę w działaniu. Głosując na PiS wyrażałabym zgodę na łamanie konstytucji, deprawację pracy Sejmu-każda ustawa musi być poprawiana kilka razy, kłamstwa i niegospodarność. W takiej sytuacji zagłosuję na mądrego, wykształconego i chętnego do działania p. Zielonkę.
@Realista1 - Frekwencja słaba bo główne media nie raczyły o spotkaniu poinformować. Jak miał przyjechać Kaczyński to wszyscy o tym pisali. .. A potem będzie zdziwko, że pis ma znowu większość w sejmie. ..
szkoda, że Wolne Konopie przykleiły się do jakiejś pseudo-lewicy. .. swoją drogą wielu lekarzy (i nie tylko) walczy o "uwolnienie" konopi -jak Hubert Czerniak czy Jerzy Jaśkowski (i wielu, wielu innych). .. czy słynny ze swej książki "zbieracz medycznych danych" - Jerzy Zięba. Taka rzecz jak np. konopie - czyli coś naturalnego, roślina. .. która dotyczy naszego zdrowia - nie powinna być przedmiotem jakichś politycznych dyrdymałów. Tu chodzi o zdrowie i życie!