Wybrany wątek opinii
Frekwencja jak na czerwone miasto slaba. Lesne dziadki, toz to wasi przyjechali, czemu was nie bylo? Czego wy w koncu chcecie?
Do moderacji
Odpowiedz
72
30
To ty czego chcesz???Widzisz po frekwencji że Elbląg nie jest czerwony,czego usilnie od lat sam sobie wmawiasz.30 lat wolnej Polski a Ty nadal mieszkasz w komunizmie PiSowskim.
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
@Realista1 - Frekwencja słaba bo główne media nie raczyły o spotkaniu poinformować. Jak miał przyjechać Kaczyński to wszyscy o tym pisali. .. A potem będzie zdziwko, że pis ma znowu większość w sejmie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
11